RuPaul's Drag Race: Co potřebujete vědět o královnách All Stars 6

Jaký Film Vidět?

Čerstvě z ocasu RuPaul's Drag Race Sezóna 13 a uprostřed R uPaul's Drag Race Down Under Sezóna 1, Paramount + oznámila oficiální soutěžící pro RuPaul's Drag Race All Stars Sezóna 6. Letos se série pohybuje od VH1 k Paramount + a bude obsahovat 13 vracejících se královen, z nichž několik se vrací Všechny hvězdy podruhé. S přehlídkou, která má premiéru 24. června, jsou zde vracející se královny a krátký přehled jejich historie Drag Race .

A'Keria C. Davenport

A'Keria C. Davenportová byla finalistkou sezóny 11 a umístila se na třetím / čtvrtém místě poté, co byla vyřazena synchronizací rtů proti vítězi sezóny 11 Yvii Oddlymu. Byla výkonnou umělkyní, která vyhrála mini výzvu 6. sezóny, epizodu 6, vyhrála Draglympics jako kapitán týmu a ‚L.A.D.P.! ' herecká výzva. Dvakrát byla na dně a přežila neslavnou synchronizaci rtů „Diva Worship“, která napůl odložila obsazení na sekacím bloku. Také synchronizovala Ra'Jah O'Haru.

Heuréka

Eureka vstoupila do série v sezóně 9 a skončila na 11. místě; pro svůj odpor však nebyla vyloučena. Šla domů kvůli zranění a měla otevřenou výzvu k návratu do 10. sezóny, což se jí podařilo. Její talent ukázal tu sezónu a vyhrál dvě mini-výzvy, dvě maxi-výzvy a dvě hlavní synchronizace rtů. Ve finále se umístila na druhém / třetím místě a podlehla vítězi 10. sezóny Aquarii.

Ginger Minj

Ginger je poprvé Drag Race byla Sezóna 7 a ona byla přední běžec, vyhrál tři maxi-výzvy, včetně Glamazonian Airways, Snatch Game a Hello, Kitty Girls. V té sezóně byla finalistkou a pozvala ji zpět Všechny hvězdy Sezóna 2, kde se neumístila také, na osmém místě.

speakeasy velký tati

Jan

Po úspěchu své drag sestry Rosé v sezóně 13 je Jan opět v soutěži a doufá, že se vykoupí. Jan se objevil v sezóně 12 a byl trvale silným hráčem, který se jednou umístil na spodních dvou; nicméně ve své sezóně nezískala vítězství a její bezpečné umístění v Rusical vedlo k populárnímu memu. I když nebyla vítězkou, byla třikrát nejlepší a umístila se na osmém místě.

SOUVISEJÍCÍ: 5 Binge-Worthy Web Series od RuPaul's Drag Race Alumni

Jiggly Hot

Jiggly vstoupil Drag Race zpět v sezóně 4 a vyhrál dvě mini výzvy; nevyhrála však maxi-výzvu, ale byla ve vysokém týmu 4. sezóny, epizody 4, „Queens Behind Bars“. Třikrát byla také na dně a upevnila si reputaci úžasného synchronizátoru rtů poté, co poslala dvě královny - Alexe Hernandeza a Dwayna Coopera - domů; po vystoupení proti Willam Beli však odešla domů a umístila se na osmém místě.

Kylie Sonique Láska

Čas Kylie Sonique v sezóně 2 byl krátký a vrátil se domů na devátém místě; nicméně, ona se zapsala do historie jako první soutěžící, která vyšla jako transwoman, kterou oznámila během epizody shledání. Vystupovala také v RuPaul's Drag Race Holi-slay Spectacular.

Pandora Boxx

Pandora Boxx byla Miss Congeniality sezóny 2 a umístila se na pátém místě. Ona je také dobře známá pro její výkon Snatch Game jako Carol Channing. Byla by pozvána zpět Všechny hvězdy Sezóna 1; nicméně, ona by se umístila níže na 11. / 12., odjela domů první epizodu. Jelikož se Sezóna 1 tak výrazně liší od následujících sezón, může mít větší šanci vyniknout sama.

SOUVISEJÍCÍ: Legendární sezóna 2, epizoda 5, „Pop Tart“, rekapitulace, spoilery a eliminace

Ra'Jah O'Hara

Ra'Jah byla královnou z 11. sezóny, kde se umístila na 9. místě. Nevyhrála maximální výzvu, ale přežila tři synchronizace rtů a poslala domů Honey Davenport, Mercedes Iman Diamond a Scarlet Envy. Teprve v epizodě 7 šla domů díky kolegovi Všechny hvězdy' sestra A'Keria.

Scarlet Envy

Další královna z 11. sezóny, Scarlet Envy, je zpět. Poslala ji domů sestra All Stars Ra'Jah v epizodě 6. Byla také součástí šestibodové synchronizace rtů s Ra'jahem a A'Kerií, což také přežila. Zatímco její čas byl krátký a umístila se na 10. místě, vyhrála hereckou výzvu po boku vítěze sezóny 11 Yvie Oddly.

Serena chacha

Serena je tu pro vykoupení. Debutuje v sezóně 5 ze dne Drag Race , byla dvakrát na dně. Poprvé poslala domů Penny Tration, ale Monica Beverly Hills ji poslala domů na druhou synchronizaci rtů. V 21 letech byla nejmladší královnou své sezóny.

PŘÍBUZNÝ: Legendární sezóna 2, epizoda 4, „Sedm smrtelných hříchů“, rekapitulace, spoilery a eliminace

Hedvábný muškátový oříšek Ganache

Silky vstoupil do show v sezóně 11 a šel do finále po boku A'Keria; po vystoupení proti Brooke Lynn Heightsové by však byla poslána domů. Získala tři mini-výzvy a dvě maxi-výzvy, včetně hry Rusical a Snatch. Jednou ji na dně viděla poslat domů Miss Congeniality sezóny 11, Ninu West.

Trinity K. Bonet

Trinity původně vstoupila do soutěže v sezóně 6. Po celou dobu bojovala, ale také ukázala obrovský růst a dokázala, že je vrahem synchronizace rtů, a poslala domů April Carrión a Milk. Její poslední synchronizace rtů v té sezóně ji viděla proti Adore Delano, který ji poslal domů. Nevyhrála maxi-výzvu, ale byla třikrát v top.

Yara Sofia

Miss Congeniality ze sezóny 3 je již potřetí zpět. Poprvé na Drag Race viděl ji umístit na čtvrtém místě, s jednou mini a jednou maxi-výzvou pod opaskem. Později by se přesunula do nechvalně známé první sezóny roku Všechny hvězdy , kde se umístila na pátém / šestém místě, se dvěma mini-výzvami a jednou maxi-výzvou pod opaskem, přičemž šla domů s Alexisem Mateem.

ČTI DÁL: Sezóna 2 Paramount + to Air Evil